O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem osób szczególnie wrażliwych na potrzeby pacjentów oraz farmaceutów. Zależy nam by zarówno pacjent jak i farmaceuta mieli odpowiedni dostęp do informacji o produktach oferowanych w aptece. Chcemy by każdy mógł z pomocą farmaceuty otrzymać produkty sprawdzone i jak najbardziej odpowiadające swoim potrzebom.

Nasze cele realizujemy poprzez dostarczanie nowych rozwiązań dla pacjentów i farmaceutów, tworzenie programów edukacyjno-informacyjnych oraz wydawanie publikacji porządkujących wiedzę o produktach aptecznych. Dzięki przynależności programu Dermindex do NEUCA S.A. możemy realizować nasze misje we współpracy z szerokim gronem producentów, ekspertów oraz specjalistów z branży.

Realizacja naszej misji rozpoczęła się od programu Suplindex - katalogu suplementów diety, który zdobył duże uznanie w oczach farmaceutów. W odpowiedzi na potrzeby kluczowych użytkowników, którzy wielokrotnie wskazywali na brak analogicznego narzędzia dla rynku produktów kosmetycznych, powstał projekt Dermindex.