Żel - 30 g

CERKOGEL40 40% ŻEL MOCZNIKOWY Z WIT. PP

„Na podstawie badań aplikacyjnych”może być stosowane, jeżeli produkt został poddany badaniom aplikacyjnym, które potwierdziły deklarowane w jego komunikacji marketingowej właściwości, zgodnie z wymogami rozporządzenia nr 655/2013.

„Na podstawie badań aparaturowych”może być stosowane, jeżeli produkt został poddany badaniom aparaturowym, które potwierdziły deklarowane w jego komunikacji marketingowej właściwości, zgodnie z wymogami rozporządzenia nr 655/2013.

CERKOGEL40 40% ŻEL MOCZNIKOWY Z WIT. PP
Data ostatniej aktualizacji: 15-12-2022Zgłoś błąd
Produkt kosmetyczny
RodzajŻel
Nie zawiera-
ZastosowanieSkóra ze skłonnością do łuszczenia sięPaznokcie z rogowaceniem podpaznokciowym
SkóraSkóra bardzo suchaSkóra ze skłonnością do rogowacenia
Oznaczenia
Dla skóry wrażliwej
Kod EAN5902768884142
Ten produkt znajdziesz w serwisie apteline.pl
Zarezerwuj go i odbierz w wybranej aptece!
Zarezerwuj
Efekt stosowania produktuŹródła informacji
Pozytywnie wpływa na stan ogólny oraz wygląd skóry, skóry wału paznokciowego oraz paznokci.Efekty potwierdzono na podstawie badań aplikacyjnych wykonanych w grupie osób ze skórą wrażliwą. Opinie wyrażone w badaniu aplikacyjnym potwierdzono badaniami aparaturowymi między innymi na podstawie indeksu złuszczania, który wyraźnie malał w grupie badanych. Efekty stosowania żelu na owłosioną skórę głowy potwierdziły zdjęcia wykonane kamerą trichoskopową.
Zmiękcza oraz uelastycznia zrogowaciały naskórek. Poprawia nawilżenie naskórka zrogowaciałego.Efekty potwierdzono na podstawie badań aplikacyjnych wykonanych w grupie osób ze skórą wrażliwą. Opinie wyrażone w badaniu aplikacyjnym potwierdzono badaniami aparaturowymi między innymi na podstawie indeksu złuszczania, który wyraźnie malał w grupie badanych. Efekty stosowania żelu na owłosioną skórę głowy potwierdziły zdjęcia wykonane kamerą trichoskopową.
Zmniejsza szorstkość skóry, objawy rogowacenia naskórka oraz zapobiega ponownemu rogowaceniu.Efekty potwierdzono na podstawie badań aplikacyjnych wykonanych w grupie osób ze skórą wrażliwą. Opinie wyrażone w badaniu aplikacyjnym potwierdzono badaniami aparaturowymi między innymi na podstawie indeksu złuszczania, który wyraźnie malał w grupie badanych. Efekty stosowania żelu na owłosioną skórę głowy potwierdziły zdjęcia wykonane kamerą trichoskopową.

Sposób stosowania

Żel w niewielkiej ilości nanieść na miejsca zmienione. Następnie należy łagodnie wcierać aż do wchłonięcia. Stosować 1-2 razy dziennie.

Główne składniki aktywne

Witamina PPGlicerynaKwas mlekowyMocznik w stężeniu 40%Chlorek sodu

Składniki

Aqua, Urea, Glycerin, Sodium Chloride, Sodium Lactate, Hydroxyethylcellulose, Niacinamide, Lactic Acid

CERKO Sp. z o.o. – Sp. k.CERKO Sp. z o.o. – Sp. k.

Podobne produkty w tej kategorii